Završeno 3 kolo EHF Challenge Cup-a!!!

Završeno je i 3. kolo EHF Challenge Cup-a
Rezultat večerašnjeg meča 33:27 (18:13) za domaćine AEK-a. Ovo je i realna razlika ove dvije ekipe. Sinoć smo imali manje sreće ali večeras smo pokazali da nismo zaslužili onakve kritike koje su našoj ekipi bile upućene nakon prvog meča. Večeras smo dobili dvoje naše djece opet Brkir Čordalija branio je 23 minute i skupio 7 odbrana, naš Harun Hadžić inače kapiten RK Vogošća PH 2 dobio je priliku i zaigrao 4 minute a postigao je i gol iz penala. Bravo dječaci... Bravo ekipo... Stvarno smo ponosni na vas. Dostojno ste nas predstavili i sa pravom nosite grb našeg kluba i zastavu BiH. Želimo vam sretan povratak sutra, a do tada uživajte u čarima Atine.
Ovu priliku koristimo da se zahvalimo domaćinima na gostoprimstvu i Čestitamo AEK-u na prolazu dalje u EHF takmičenje. Do neko skorog susreta doviđenja EVROPO.