Vogošća teško slomila otpor dobojske Sloge…

U okviru 13. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine za rukometaše Vogošća je pred svojim navijačima savladala dobojsku Slogu sa 37:33.

U prvom poluvremenu ekipe su se smjenjivale u vodstvu, ali Sloga je bila ta koja je većim dijelom išla na gol prednosti, a Vogošća je bila ta koja je stizala. Ipak, tri minute do odlaska na odmor Vogošća preokreće, odlazi na dva gola, ali Milan Pavlov četiri sekunde prije kraja pogađa za 18:17 na poluvremenu u korist Vogošće. Na početku drugog dijela Vogošća nije uspijevala da de odlijepi, a gol za gol igralo se maltene sve do 51. minute, kada Vogošća uspijeva da ode na četiri gola razlike (33:29). Tada je već bilo jasno da će bodovi ostati u Vogošći, a konačan rezultat glasio je 37:33.

Izvor: Sport1.ba!